Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
FISHER PRICE Učící, hasičská stanice

FISHER PRICE Učící, hasičská stanice

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 900 Kč
850 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A144902

FISHER PRICE Učící, hasičská stanice
Stříkej vodu! Stouto hasičskou stanicí si užije dítě spousty zábavy. Více jak 45 písni ke zpívání, melodie a věty. Dále - písmena, barvy, tvary. U stanice bliká modré světélko a jsou mluveny věty. Pošli auto s pejskem dolů. Zmáčkni knoflík na opičce. Pohybuj žabkou na žebříku. Zmáčkni alarm. Rozvíjí jemnou dětskou motoriku. Různé stupně nastavení, dle věku a schopností dítěte. 1. stupen Od 9 měsíců. první slova, budí zvědavost dítěte 2. stupen Od 12 měsíců. Dítě se bude ptát a hrát si více a pečlivěji 3. stupen Od 18 měsíců trénuje plnou představivost dítěte Znaky: více jak 45 písní, melodií a vět. Smart technologie - aktuální část dle věku dítěte. 3 stupně obtížnosti - nové věty, melodie, věty Písmenka, barvy, tvary Hasičský alarm - blikající světlo k větám a písním Projed pejskovým autem bránu Zmáčkni opičí knoflík Pohybuj žabkou na žebříku Otoč hasičským hydrantem Pomáhá rozvíjet jemnou dětskou motoriku. Světelné barvy, hudba a zvuky

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: CGR79
• Použití na baterie: 2 Alkalických baterii AA (LR6), součástí balení
• Od 9 měsíců

Příslušenství

Cena
521 Kč
Cena
870 Kč
Cena
835 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

FISHER PRICE Učící, hasičská stanice
MOC¹ 900 Kč
850 Kč