Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Funky Garden - Hrající zajíček

Funky Garden - Hrající zajíček

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

735 Kč
599 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 136 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A096408

Funky Garden - Hrající zajíček
Funky Garden - Hrající zajíček
číslo výrobku: 2004

Funky Garden - Hrající zajíček napomáhá dětem svou melodií usnout. Skvělý design Funky Garden hrající hračky budí u malých zvědavců hudební smysly. Zvláštností Funky Garden hrajících hraček je melodie a také design. S touto melodií se dítě uklidní.

Tato hrající hračka od Funky Garden je vyrobena z kvalitní bavlny a vyplněna polyesterovou vatou. Veliký natahovací úchop usnadnuje hraní hračky.

Funky Garden hrající hračka nevypadá jen skvěle, ale skvěle hraje. Těhotné ženy si mohou hrající hračku přiložit na bříško a nechat tak ladnou melodii prostupovat k miminku. Barevná optika a krásné zpracování.

Podrobnosti:
• od 0 měsíců
• ca. 18cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Funky Garden - Hrající zajíček
735 Kč
599 Kč