Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GESSLEIN MultifunkčnÝ pláštěnka
Momentálně vyprodáno

GESSLEIN MultifunkčnÝ pláštěnka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 693 Kč
520 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 173 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A062612

GESSLEIN MultifunkčnÝ pláštěnka
GESSLEIN MultifunkčnÝ pláštěnka

Kromě vysokÚ bezpečnosti dÝky reflexnÝm prvkům kolem dokola má pláštěnka praktickÚ oboustrannÚ otevÝránÝ zipem. DÝky němu se dá pláštěnka takÚ při zastávce v obchodu snadno otevřÝt shora, aniž by voda kapala dovnitř.

• Zepředu oboustrannÚ otevÝránÝ
• PřednÝ dÝl se dá nahoře upevnit
• VhodnÚ i pro kočárky s přehazovatelnou rukojetÝ
• Neobsahuje PVC

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.