Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GESSLEIN Rukojet kožená Cognac
Momentálně vyprodáno

GESSLEIN Rukojet kožená Cognac

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!


Popis výrobku

Číslo výrobku: A134171

GESSLEIN Rukojet kožená Cognac
Kožená rukojet

Stylová, moderní a individuální. Velmi kvalitní kožené rukojeti v moderních barvách zušlechtí každý kočárek. Jemná koženka není náchylná k flekům a snadno se otře. Ručně sešitý kožený potah chrání polstrování rukojeti a příjemně leží v ruce. Malý luxus pro všechny dlouhé cesty kočárkem, který si člověk může dovolit!

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.