Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUTHER Easylock Natur,  Zábrana na schodiště,  80,5-88,5cm (2747)

GEUTHER Easylock Natur, Zábrana na schodiště, 80,5-88,5cm (2747)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

4.090 Kč
3.980 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A041793

GEUTHER Easylock Natur, Zábrana na schodiště, 80,5-88,5cm (2747)
GEUTHER Easylock Natur Zábrana na schodiště

ještě větší jistota
Masivní dřevo, jednoduchý Easylock-koncept, široké upevnění, vhodná výška a jednoduchý mechanismus: Nikdy nebyla taková jistota jako dnes! Jen s několika málo pohyby lze zábranu upenit: Easylock Natur zábrana na schodiště a do dveří. Pomocí několika hmatů a především zcela bez použití vrtačky zahradíte nebezpečná místa, jako jsou schodiště. Abyste se nikde v domě nemuseli vzdávat bezpečí. Zábrana do dveří Easylock Natur je ideální pro Vaši domácnost

• bukové dřevo
• na zacvaknutí
• Nastavitelnost: 80,5-88,5cm
• Váška: 82,5 cm

Y-Sindel nejsou součástí balení

Příslušenství

Cena
580 Kč
Cena
1.040 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Easylock Natur, Zábrana na schodiště, 80,5-88,5cm (2747)
4.090 Kč
3.980 Kč