GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) Schlamm

GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) Schlamm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) bílá
  • GEUTHER jídelní židle Family (2335) natur
  • GEUTHER jídelní židle Family (2335) koloniální
  • GEUTHER jídelní židle Family (2335) Funny

4.990 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A018514

GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) Schlamm
Vhodná do každé domácnosti!

Nový společník u rodinného stolu. Family jídelní židlička se osvědčila a patří k Vašemu stolu. Nejenom to - jídelní židlička si získá své místo u stolu velmi snadno a díky nastavitelnosti lze přizpůsobit dítěti a doprovázet ho déle než pár měsíců. Její pohodlná šířka a vysoká, ergonomicky tvarovaná opěrka zad nabízí dostatek místa na sezení i dospělé osobě. Test ocenění kvality. Postranní loketky a snímatelný tablet. Ten poslouží k odložení hraček, nebo ukápnutí kaše. Další plus: Židličku Family nastavíte do požadované polohy bez použití jakéhokoliv nářadí, což jistě ocení v mnoha rodinách.

• Tablet se zvýšeným okrajem
• Vyrobeno z překližky.

Příslušenství

Cena
755 Kč
Cena
659 Kč
Cena
650 Kč
Cena
435 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Jídelní židlička Family (2335) Schlamm
4.990 Kč