Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUTHER látková výplň do ohrádky 102x102cm sova (2234lb 105)
Momentálně vyprodáno

GEUTHER látková výplň do ohrádky 102x102cm sova (2234lb 105)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.990 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A028358

GEUTHER látková výplň do ohrádky 102x102cm sova (2234lb 105)
Látková výplň do ohrádky

--- Značková kvalita od Geuther ---

Tato výplň je optimálních doplňkem od Geuther. Příjemně jemná a v pěkném designu. Je vhodná pro nejmenší děti, kdy jim poskytuje pocit bezpečí. Tato látková výplňdo ohrádky Geuther zajišťuje komfort Vašemu dítěti.

Pasuje na ohrádky s velikostí 102x102cm.

(Ohrádka není součástí dodávky)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.