Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUTHER Přebalovací podložka 5835 barva 034
Momentálně vyprodáno

GEUTHER Přebalovací podložka 5835 barva 034

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • GEUTHER Přebalovací podložka srdíčka 85 x 75 cm
  • Geuther Přebalovací podložka hvězdičky 85 x 75 cm
  • GEUTHER Přebalovací podložka motýl 85 x 75 cm
  • Geuther Přebalovací podložka motýlci 85 x 75 cm

MOC¹ 668 Kč
635 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A116075

GEUTHER Přebalovací podložka 5835 barva 034
Měkké potěšení
Na této přebalovací podložce leží Vaše dítě nejen obzvláště měkce, ale také pohodlně, díky zvýšeným okrajům - podložka lze snadno omýt.

Rozměr: 85 x 75cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.