Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Geuther Přebalovací podložka sovy 54 x 73 cm

Geuther Přebalovací podložka sovy 54 x 73 cm

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 14 kusy k dispozici!

MOC¹ 900 Kč
865 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172854

Geuther Přebalovací podložka sovy 54 x 73 cm
Měkké potěšení

Na této přebalovací podložce leží Vaše dítě nejen obzvláště měkce, ale také pohodlně, díky zvýšeným okrajům - podložka lze snadno omýt.

Detaily:
 • Materiál: Výplň: Poliestervlies, PVC fólie
 • Rozměr: 55 x 75 cm
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Geuther

  Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

  Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


  Geuther Přebalovací podložka sovy 54 x 73 cm
  MOC¹ 900 Kč
  865 Kč