GEUTHER prodlužovací díl na  Easylock Wood (0092VS) bílý 16 cm

GEUTHER prodlužovací díl na Easylock Wood (0092VS) bílý 16 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

590 Kč
405 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 185 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A041832

GEUTHER prodlužovací díl na Easylock Wood (0092VS) bílý 16 cm
Značkový výrobek od "GEUTHER"

Prodlužovací díl na dvířka "EasyLock"

Délka: 16 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER prodlužovací díl na Easylock Wood (0092VS) bílý 16 cm
590 Kč
405 Kč