GEUTHER Pultík Swing bílý (055SB)
Momentálně vyprodáno

GEUTHER Pultík Swing bílý (055SB)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 898 Kč
750 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 148 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146284

GEUTHER Pultík Swing bílý (055SB)
Pultík na jídlo a hraní

Detaily:
• Pro jídelní židličku Geuther Swing bílou
• Díky pultíku je Swing nezávislá na stole a může stát libovolně v místnosti
• Barva: bílá

Součástí dodávky je jen pultík.Všechny jiné výrobky jsou k dostání zvlášť.

Příslušenství

Cena
3.750 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.