GEUTHER Swing Židlička  přírodní barva, Buk Massiv (2355)

GEUTHER Swing Židlička přírodní barva, Buk Massiv (2355)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • GEUTHER Swing Židlička  barevná, Buk Massiv (2355)
  • GEUTHER Swing Jídelní Židlička Schlamm, (2355)
  • GEUTHER Swing Židlička  koloniale, Buk Massiv (2355)
  • Jídelní židlička GEUTHER Swing bíla, masivní buk (2355)

MOC¹ 4.173 Kč
3.314 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 859 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A003852

GEUTHER Swing Židlička přírodní barva, Buk Massiv (2355)
SWING-HOCHSTUHL, Židlička

Značková kvalita firmy "GEUTHER"

Swing je ergonomicky tvarovaná, což je obzvlášť vhodné pro dětská záda. Nechává své sedátko a opěrku nohou plout ve vzduchu a přitom zůstává pevně a bezpečně zakotvená na zaoblenyïch nohách..

• Tato židlička je také přátelská k rodičům - bez jakéhokoliv nářadí můžete nastavit opěrku nohou a sedátko přesně dle vašich potřeb, takto variabilně nastavitelná židlička vám vydrží mnoho let. Díky jídelnímu/hracímu pultu (lze zakoupit jako příslušenství) je tato židlička nezávislá na jakémkoliv stole a může byït umístěna v podstatě kdekoliv v místnosti. r
• Materiál: masivní buk v mistrovské provedení.
• Barva: koloniale

Možnost dokoupit: jídelní a hrací pultík, polstrování do židličky!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Swing Židlička přírodní barva, Buk Massiv (2355)
MOC¹ 4.173 Kč
3.314 Kč