GEUTHER Tamino dětska židle, přírodní, masívni buk (2345)

GEUTHER Tamino dětska židle, přírodní, masívni buk (2345)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Geuther Tamino šedivá
  • Geuther Tamino dětska židle bílá, masívni buk (2345)

MOC¹ 4.890 Kč
3.350 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.540 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A053842

GEUTHER Tamino dětska židle, přírodní, masívni buk (2345)
strong> Tamino stolička k jídlu

Od značky "GEUTHER"

Tamino flexibilnější než cokoli jiného.
Poskytuje Vašemu dítěti bezpečí bez kompromisů, a když je to nutné, nabídne víc místa zajišťovací oblouk, který lze v mžiku nasadit a odebrat, usnadňuje nasedání a vysedání. Jídelní a hrací plocha udrží svůj obsah díky zarážkové liště, lze ji však bleskově odstranit, když se Tamino postaví k rodinnému stolu. Tamino ergonomicky doprovází růst Vaší ratolesti.A v případě těch nejmenších změní podobu a jako nástavec pojme kolébku Rocco. Aby židlička Tamino při vší své funkčnosti neztratila stabilitu, opírá se o elegantní kovový třmen, který nejen skvěle vypadá, ale také - díky své útlosti - nikdy nepřekáží.

barva: přírodní

Jídelní a hrací plocha není součástí dodávky!

Příslušenství

Cena
642 Kč
Cena
609 Kč
Cena
458 Kč
Cena
545 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Tamino dětska židle, přírodní, masívni buk (2345)
MOC¹ 4.890 Kč
3.350 Kč