Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUTHER Zábrana (2732)

GEUTHER Zábrana (2732)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • GEUTHER Zábrana bílá (2732)

2.690 Kč
1.890 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 800 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A015740

GEUTHER Zábrana (2732)
Děti jsou největší objevitelé na světě. Všechno chtějí prozkoumat. Nicméně, je bezpečné prostředí, často omezené. Tyto ochranná dvířka ochrání před nepříjemným překvapením.

Ochranná dvířka
-k našroubování do otvoru: 65-105cm
-k našroubování vedle otvoru 58-93 , 5cm
výška 83cm
Barva:Natur

Příslušenství

Cena
640 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUTHER Zábrana (2732)
2.690 Kč
1.890 Kč