Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUUER Dětská postýlka, sklopná, MAYLA přírodní

GEUUER Dětská postýlka, sklopná, MAYLA přírodní

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 13 kusy k dispozici!
  • GEUUER Skládací postýlka MAYLA - bílá

3.990 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A121123

GEUUER Dětská postýlka, sklopná, MAYLA přírodní
Jedna dvě a místo na spaní je připraveno

Flexibilní nemusí být jen hotely a dětské školky, ale také u babičky a dědy by nemělo chybět místo na spaní. S touto sklopnou postýlkou od Geuther budete mít dostatek místa na uložení dítěte. Díky jednoduchému sklopnému mechanismu lze postýlka zcela bez nářadí rozložit a po použití složit a uložit na své místo. (sklopí se s matrací) Většinou pod dědovou nebo babičinou postelí je dost místa, kam lze tato postýlka umístit. Díky kombinaci dřeva a bílé bude postýlka pasovat ke každému nábytku. Postýlka nabízí plochu na ležení 65 x130 cm o výšce 137 cm


Podrobnosti:
• Rozměry: 65 x 130 cm ( složená 28 cm vysoká)
• Včetně matrace

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

GEUUER Dětská postýlka, sklopná, MAYLA přírodní
3.990 Kč