Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUUER Houpací kůn  Halla (2932)

GEUUER Houpací kůn Halla (2932)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

2.990 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A007699

GEUUER Houpací kůn Halla (2932)
Houpací kůn GEUUER "Halla"

Číslo výrobku: 2932
Houpací kůn se postará o spoustu zábavy a učí rovnováze. Bezstarostné houpání zajistí hezky tvarovaný koník se solidní ochranou okolo těla a nopky na konci houpacích nohou. Všechny rohy jsou zaoblené. Pro starší, zkušené jezdce se dá ochranný kruh okolo těla odejmout.

Houpací kůn "Halla" s odnímatelným ochranným kruhem okolo těla, ohonem a hřívou.

Barva: přírodní.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.


GEUUER Houpací kůn Halla (2932)
2.990 Kč