Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUUER JÝdelnÝ židlička Family (2335) Schlamm

GEUUER JÝdelnÝ židlička Family (2335) Schlamm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

MOC¹ 4.142 Kč
3.275 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 867 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A018514

GEUUER JÝdelnÝ židlička Family (2335) Schlamm
Vhodná do každÚ domácnosti!

Novř společnÝk u rodinnÚho stolu. Family jÝdelnÝ židlička se osvědčila a patřÝ k Vašemu stolu. Nejenom to - jÝdelnÝ židlička si zÝská svÚ mÝsto u stolu velmi snadno a dÝky nastavitelnosti lze přizpůsobit dÝtěti a doprovázet ho dÚle než pár měsÝců. JejÝ pohodlná šÝřka a vysoká, ergonomicky tvarovaná opěrka zad nabÝzÝ dostatek mÝsta na sezenÝ i dospělÚ osobě. Test oceněnÝ kvality. PostrannÝ loketky a snÝmatelnř tablet. Ten posloužÝ k odloženÝ hraček, nebo ukápnutÝ kaše. DalšÝ plus: Židličku Family nastavÝte do požadovanÚ polohy bez použitÝ jakÚhokoliv nářadÝ, což jistě ocenÝ v mnoha rodinách.

• Tablet se zvřšenřm okrajem
• Vyrobeno z překližky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

GEUUER JÝdelnÝ židlička Family (2335) Schlamm
MOC¹ 4.142 Kč
3.275 Kč