Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUUER Polstrování do jídelní židličky Syt - čárky/puntíky
Momentálně vyprodáno

GEUUER Polstrování do jídelní židličky Syt - čárky/puntíky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • GEUUER Polstrování do jídelní židličky Syt - hvězdičky
  • GEUUER Polstrování do jídelní židličky Syt - čárky/puntíky
  • GEUUER Polstrování do jídelní židličky Syt - čárky/puntíky

MOC¹ 846 Kč
815 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A160555

GEUUER Polstrování do jídelní židličky Syt - čárky/puntíky
Každý začátek je těžký - stejně tak je třeba se naučit sedět v jídelní židličce. Výpln do dětské židličky umožnuje měkký a jistý start sezení ve výšce: Na jednu stranu přizpůsobíte sedací plochu na malé rozměry malého dítěte a na druhou stranu zabráníte uklouznutí. V neposladní řady je výpln také vysloveně pohodlná. Přirozeně jsou všechna polstrování bud otíratelná nebo pratelná.

Znaky výbavy:

• Barva: šedo/bílá
• Design: 154 - čárky/puntíky
• Materiál: 100% bavlna / polyestervlies

Polstrování do židličky:

• vhodné do všech jídelních židliček Syt

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Geuther

Rodinná přátelskost až do nejposlednějšího detailu

Firma Geuther má mnohaleté zkušenosti a nabízí svým zákazníkům širokou nabídku dětského nábytku a příslušenství. Například jídelní židlička od Geuther se dá používat díky nastavení velikosti po několik vývojových stádií dítěte. Ohrádky se chlubí třemi úrovněmi nastavení dna, čímž je dítě v bezpečném prostředí už od kojeneckého věku. Prostřednictvím konfiguračních zábran můžete děti uchránit před nebezpečím. Objevte také houpací koně, odrážedla a přebalovací regály od Geuther.