Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

GEUUER Swing Židlička  přírodní barva, Buk Massiv (2355)

GEUUER Swing Židlička přírodní barva, Buk Massiv (2355)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

4.250 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A003852

GEUUER Swing Židlička přírodní barva, Buk Massiv (2355)
SWING-HOCHSTUHL, Židlička

Značková kvalita firmy "GEUUER"

Swing je ergonomicky tvarovaná, což je obzvlášt vhodné pro dětská záda. Nechává své sedátko a opěrku nohou plout ve vzduchu a přitom zůstává pevně a bezpečně zakotvená na zaoblenyïch nohách..

• Tato židlička je také přátelská k rodičům - bez jakéhokoliv nářadí můžete nastavit opěrku nohou a sedátko přesně dle vašich potřeb, takto variabilně nastavitelná židlička vám vydrží mnoho let. Díky jídelnímu/hracímu pultu (lze zakoupit jako příslušenství) je tato židlička nezávislá na jakémkoliv stole a může byït umístěna v podstatě kdekoliv v místnosti. r
• Materiál: masivní buk v mistrovské provedení.
• Barva: koloniale

Možnost dokoupit: jídelní a hrací pultík, polstrování do židličky!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

GEUUER Swing Židlička přírodní barva, Buk Massiv (2355)
4.250 Kč