Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUUER Tamino dětská židle - koloniál, masivní buk  (2345)

GEUUER Tamino dětská židle - koloniál, masivní buk (2345)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 14 kusy k dispozici!

MOC¹ 4.890 Kč
4.750 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 140 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A049662

GEUUER Tamino dětská židle - koloniál, masivní buk (2345)
Tamino stolička k jídlu

Od značky "GEUUER"

Tamino flexibilnější než cokoli jiného.
Poskytuje Vašemu dítěti bezpečí bez kompromisů, a když je to nutné, nabídne víc místa zajištovací oblouk, který lze v mžiku nasadit a odebrat, usnadnuje nasedání a vysedání. Jídelní a hrací plocha udrží svůj obsah díky zarážkové liště, lze ji však bleskově odstranit, když se Tamino postaví k rodinnému stolu. Tamino ergonomicky doprovází růst Vaší ratolesti.A v případě těch nejmenších změní podobu a jako nástavec pojme kolébku Rocco. Aby židlička Tamino při vší své funkčnosti neztratila stabilitu, opírá se o elegantní kovový třmen, který nejen skvěle vypadá, ale také - díky své útlosti - nikdy nepřekáží.

• barva: tmava mahagonova

Jídelní a hrací plocha není součástí dodávky!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

GEUUER Tamino dětská židle - koloniál, masivní buk (2345)
MOC¹ 4.890 Kč
4.750 Kč