Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GEUUER Tamino Jídelní židlička, Buk masiv (2345)

GEUUER Tamino Jídelní židlička, Buk masiv (2345)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 4.698 Kč
4.190 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 508 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A115085

GEUUER Tamino Jídelní židlička, Buk masiv (2345)
Tamino flexibilnější než cokoli jiného.
Tamino dává Vašemu dítěti bezpečnost bez kompromisů a nabízí místo, když je potřeba: zajištovací oblouk, který lze v mžiku nasadit a odebrat, usnadnuje nasedání a vysedání. Jídelní a hrací plocha udrží svůj obsah, díky zarážkové liště: Lze ji však bleskově odstranit, když se Tamino postaví krodinnému stolu. Tamino ergonomicky doprovází růst Vaší ratolesti. V případě těch nejmenších změní podobu a jako nástavec pojme kolébku Rocco. Aby židlička Tamino při vší své funkčnosti neztratila stabilitu, opírá se o elegantní kovový třmen, který nejen skvěle vypadá, ale také - díky své útlosti - nikdy nepřekáží.

Jídelní a hrací plocha není součástí dodávky!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

GEUUER Tamino Jídelní židlička, Buk masiv (2345)
MOC¹ 4.698 Kč
4.190 Kč