Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Greenlife POP! sova bÝlá

Greenlife POP! sova bÝlá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 627 Kč
531 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 96 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A179818

Greenlife POP! sova bÝlá
Náš fialovř jednorožec se stane nejlepšÝm kamarádem VašÝ dcery. Pěknř měkkř a tak krásně fialovř. Jemně vonÝcÝ a teplř pomáhá dÝtěti usnout. Warmies® se sametově měkkou srstÝ je 32 cm dlouhř a vážÝ přibližně 770 g. Zvnějšku flaušově měkkř, uvnitř přÝjemně vonÝcÝ dÝky levandulovÚ vřplni dává teplo a dobře vypadá. Vřpln z levandulovřch zrn se nedá vytahovat. Ohřátř produkt se dá okamžitě použÝvat.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Greenlife POP! sova bÝlá
MOC¹ 627 Kč
531 Kč