Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
GRÜNSPECHT řetízek na dudlík s kořenem fialky
Momentálně vyprodáno

GRÜNSPECHT řetízek na dudlík s kořenem fialky

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 546 Kč
423 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 123 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A134303

GRÜNSPECHT řetízek na dudlík s kořenem fialky
Z odenku Iris pallida příp. germanica získaný kořen fialky je tradiční domácký prostředek, který doporučují porodní asistentky nebo maminky při prořezávání zoubků miminka. Prořezávání zubů může být pro děti velmi bolestné. Űasto je dásen zarudlá, nateklá a velmi citlivá. Právě v této době by chtělo a mělo každé miminko pořádně kousat. Díky vlhkosti slin je kořen fialky změkčen a podporuje tak proražení zoubku. Kořen fialky je upevněn na řetízku na dudlík, který je vyroben v Německu z bukového dřeva. řetízek se dá použít i na připevnění jiných věcí.

• Tradiční domácký prostředek
• Podporuje dítě přirozeně v procesu prořezávání zubů
• Prostřednictvím vlhkosti slin se změkčí a stane se elastickým
• Zhotoveno ručně
• řetízek na dudlík z domáckého bukového dřeva vyroben v Německu

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.