Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
GRÜNSPECHT Zubní prstový kartáček bílý pár
Momentálně vyprodáno

GRÜNSPECHT Zubní prstový kartáček bílý pár

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 191 Kč
175 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A134295

GRÜNSPECHT Zubní prstový kartáček bílý pár
Prstový kartáček je dvoustranný pro masáž dásní a čištění prvních zoubků. Hladkou stranou podpoříte jemnou masáží dásní prořezávání zoubků. Měkká strana se hodí díky zvětšené povrchové straně k čištění prvních zubů. Na rozdíl od běžných kartáčků a kousátek můžete přesně dávkovat tlak a vyhnout se tak poranění dásní. Trénujte hravě péči o chrup a používejte sama prstový kartáček pro příjemné a rychlé čištění jazyka. Díky antibakteriální příměsi stříbra se předejde růstu bakterií a prstový kartáček zůstane antibakteriální.

• Každý prstový kartáček má masážní a čistící stranu
• Pro zvyknutí se na denní péči o zuby
• Prstový kartáček zůstane díky stříbru antibakteriální
• Dvojité balení pro použití ráno a večer
• Jednotná velikost.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.