Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA 3 první Mix Max puzzles - u nás doma
Momentálně vyprodáno

HABA 3 první Mix Max puzzles - u nás doma

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
272 Kč
218 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 54 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A147323

HABA 3 první Mix Max puzzles - u nás doma
Děti od dvou let tu mohou dle libosti skládat puzzle, přiřazovat a míchat. Nejdříve složí 3 scény, které jsou jim známé z domu (dětský pokoj, pokoj a zahrada), pak se dají přiřadit kroužky, trojúhelníky a čtverce. Přitom musí děti dbát jak na tvar tak na motiv. Velká zábava je míchání dílů pro přiřazení, protože přitom vznikne nejeden nesmysl.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 301649
• Materiál: Lepenka
• 7, 8 a 9 dílů
• Rozměry: 19,5 x 24,5 cm
• Od 24 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.