Dnes u nás vítězí slevy!
U nás vítězí slevy!
SLEVA AŽ
980 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA chodítko

HABA chodítko

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • HABA Chodítko, jako vozík
  • HABA Chodítko
  • HABA Auto 1623
  • HABA Chodítko, letní louka 6433

4.758 Kč
4.285 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 473 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A000559

HABA chodítko
Chodítko
Číslo zboží: 0902

Toto robustní a pestrobarevné chodítko poskytuje bezpečnou oporu při prvních krocích v životě. Aby ty krůčky mohlo dělat co nejbezpečněji je už práce pro náše chodítko, které takto pomáhá dětem od 9 měsíců výše. Jejich zvídavost může být zároveň uspokojena spoustou aktivních prvků na chodítku. Včetně plyšové myšky.
Vyrobeno z březové překližky.
Rozměry: D 47 x Š 32 x V 49 cm.
Od 9 měsíců.

Příslušenství

Cena
375 Kč
Cena
371 Kč
Cena
545 Kč
Cena
491 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA chodítko
4.758 Kč
4.285 Kč