Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Dětský batoh - Minimonster
Momentálně vyprodáno

HABA Dětský batoh - Minimonster

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
833 Kč
750 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 83 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A120964

HABA Dětský batoh - Minimonster
Dětský batoh - Minimonster
Űíslo výrobku: 301085

Do velké vnitřní kapsy, která na zavírání na klips je dost místa na sešit o velikosti A4. Taška se zipem je vhodná pro umístění tužek různých velikostí.

Podrobnosti:
• Ergonomicky tvarovaný nosný systém s polstrovanými ramenními popruhy a prsním pásem
• Materiál: Nylon, polyester, šítová vlákna, uměl hmota
• Rozměr: ca Š 23 x V 34 x H 16 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.