Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
10% sleva od zaměstnanců
10% sleva od zaměstnanců
Kód kupónu
PR7790
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA Dortová forma "had" 7458

HABA Dortová forma "had" 7458

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

590 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A082459

HABA Dortová forma "had" 7458
Dortová forma "had"
Číslo výrobku: 7458

Všechny děti, které mají narozeniny, mají radost z dekorovaného dortu. Ať už s čokoládovou polevou, pestrými cukrovými kuličkami nebo posypaný cukrem... Dort vypadá skvěle a nadchne děti i dospělé.

Přiložený sešit obsahuje sešit se snadnými recepty pro děti (v němčině!). Společné vaření a pečení zvýší sebevědomí dítěte, porozumění pro použití čerstvých potravin a trénuje chuť.

Podrobnosti:
• Materiál: silikon
• Rozměry: 40 x 16 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Dortová forma "had" 7458
590 Kč