Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA DřevěnÚ puzzle, děti světa 300140
Momentálně vyprodáno

HABA DřevěnÚ puzzle, děti světa 300140

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
695 Kč
550 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 145 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A123609

HABA DřevěnÚ puzzle, děti světa 300140
DřevěnÚ puzzle, děti světa
ŰÝslo vřrobku: 300140

Děti ze všech kontinentů a jejich zvÝřátka si můžeš poskládat. KterÚ zvÝřátko patřÝ k jakÚmu dÝtěti? Puzzle je v praktickÚ dřěvěnÚ krabičce s vÝčkem, kterÚ sloužÝ jako rám na puzzle.

Podrobnosti:
• Materiál: dřevo
• Rozměry: 25 x 19 x 6,5 cm
• Věk: Od 18 měsÝců


Haba
Od roku 2010 máme certifkát PEFC (čÝslo certifikátu: PEFC/04-4-0003), což dokazuje, že použÝváme dřevo z udržitelnÚho lesnictvÝ německřch lesů. BukovÚ a břÝzovÚ dřevo pocházÝ z lesů, kterÚ se nacházejÝ v okruhu 150 km našeho ústředÝ v Bad Rodach. Překližky, kterÚ dovážÝme z Finska a Ruska, zÝskáváme takÚ vřhradně z kontrolovanÚho pěstovánÝ. TÝm podporujeme udrženÝ ekologickÚ rovnováhy lesů.

PEFC
PEFC je transparentnÝ a samostatnř systÚm což dokazuje, že použÝváme dřevo z udržitelnÚho lesnictvÝ. "lesnictvÝ podporujeme". Produkty vyrobenÚ z certifikovanÚho dřÝvÝ lze opatřit logem PEFC. Logo PEFC je důležitřm marketingovřm nástrojem, kterř pomáhá zákaznÝkům s orientacÝ při nákupu vřrobků ze dřeva a ostatnÝch lesnÝch produktů. PoužitÝm loga PEFC na vřrobcÝch a dokumentech deklaruje jeho držitel zákaznÝkům svůj závazek podpory trvale udržitelnÚho hospodařenÝ v lesÝch.
Produkty ze dřeva nebo z papÝru: kdo zná celÚ poučenÝ, vÝ že podporujeme lesnictvÝ a tak všechny naše použÝvanÚ suroviny pocházejÝ z PEFC. Toto poučenÝ je cerftifikováno a je každř rok znovu kontrolováno. SpotřebitelnÚ mohou břt absolutně jistÝ: dřevěnÚ nebo papÝrovÚ produkty, kterÚ si koupÝte od HABA firmy, jsou z regulovanÚho lesnictvÝ. A tak jde svět dál!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.