Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA Houpačka - malý drak
Momentálně vyprodáno

HABA Houpačka - malý drak

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.529 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A109336

HABA Houpačka - malý drak
Houpačka - malý drak
Űíslo výrobku: 301146

Velmi rafinované: Při houpání tam a zpět se pohybují i křídla Připevněna jsou po stranách suchým zipem a jsou odnímatelná.

Podrobnosti:
• Materiál: 100% polyester
• Nosnost 80 kg
• Rozměry: ca. D 100 x Š 37 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.