Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Hra Diego Drachenzahn

HABA Hra Diego Drachenzahn

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • HABA Rodinná hra "ovocnř sad" 4170
  • HABA Můj prvnÝ hernÝ poklad - velká sbÝrka her HABA 4278

508 Kč
429 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 79 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A026748

HABA Hra Diego Drachenzahn
Diego Drachenzahn
ŰÝslo vřrobku: 4319

Ale ne, drak Diego se netrefil cÝle. Jeho ohen zapálil klobouk strřce Dragoberta. Jakř cÝl chtěl asi trefit? Může Diego Drachenzahn ještě vyhrát soutěž v chrlenÝ ohně?

Ohnová hra na šikovnost pro 2 - 4 hráče.

Věk: Od 5 let

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hra Diego Drachenzahn
508 Kč
429 Kč