Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Hra Fex popletená čarodějnice 4280

HABA Hra Fex popletená čarodějnice 4280

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

381 Kč
375 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A034815

HABA Hra Fex popletená čarodějnice 4280
Popletená čarodějnice
ŰÝslo vřrobku: 4280

Půlnoc v lese čarodějnice! Popletená čarodějnice potřebuje svůj slavnř kouzelnř nápoj. Jenže to nenÝ tak snadnÚ, protože čarodějnice často zapomene, jakÚ přÝsady už do svÚho kotle hodila a kterÚ ještě chybÝ. Hráči musÝ čarodějnici pomoci najÝt chybějÝcÝ přÝsady. Ale jen ten nejrychlejšÝ dostane za odměnu čarovnř nápoj.

Hra vyžaduje dobrÚ pozorovánÝ, je pro 2 - 4 hráče od 5 let
S různřmi variantami pro zvřšenÝ stupně obtÝžnosti.

Od 5 let.


Hry Fex podporujÝ exekutivnÝ funkce u dětÝ.

ExekutivnÝ funkce řÝdÝ naše myšlenÝ a chovánÝ a jsou tÝm důležitřm předpokladem pro úspěšnÚ učenÝ a kontrolovanÚ zacházenÝ s vlastnÝmi emocemi. DÝky tomu budou děti fit pro život.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hra Fex popletená čarodějnice 4280
381 Kč
375 Kč