Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Hra Fex popletená čarodějnice 4280

HABA Hra Fex popletená čarodějnice 4280

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

381 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A034815

HABA Hra Fex popletená čarodějnice 4280
Popletená čarodějnice
Űíslo výrobku: 4280

Půlnoc v lese čarodějnice! Popleten čarodějnice potřebuje svůj slavný kouzelný nápoj. Jenže to není tak snadné, protože čarodějnice často zapomene, jaké přísady už do svého kotle hodila a které ještě chybí. Hráči musí čarodějnici pomoci najít chybějící přísady. Ale jen ten nejrychlejší dostane za odměnu čarovný nápoj.

Hra vyžaduje dobré pozorování, je pro 2 - 4 hráče od 5 let
S různými variantami pro zvýšení stupně obtížnosti.

Od 5 let.


Hry Fex podporují exekutivní funkce u dětí.

Exekutivní funkce řídí naše myšlení a chování a jsou tím důležitým předpokladem pro úspěšné učení a kontrolované zacházení s vlastními emocemi. Díky tomu budou děti fit pro život.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hra Fex popletená čarodějnice 4280
381 Kč