Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Hra "Richard Ritterschlag" 7123

HABA Hra "Richard Ritterschlag" 7123

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

254 Kč
233 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A089709

HABA Hra "Richard Ritterschlag" 7123
Hra "Richard Ritterschlag"
ŰÝslo vřrobku: 7123

Tiše se plÝžÝ myš do sřrovÚho hradu, aby kradla z královskÚho sřru. Ale pozor: KrálovskÚ alarmnÝ zvony nesmějÝ bÝt! Opatrně se pokoušÝte prostrčit svÚ dřevěnÚ tyčinky dÝrami sřrovÚho hradu, aniž byste se jich dotkli. Spoluhráči přitom musÝ břt naprosto ticho. Když je nějakř hráč přÝliš ráznř, hned zaznÝ alarmnÝ zvon a hernÝ tah je ukončen.

Podrobnosti:
• Pro 2 - 4 hráče
• sólo varianta
• Od 5 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hra "Richard Ritterschlag" 7123
254 Kč
233 Kč