HABA Hra "Richard Ritterschlag" 7123

HABA Hra "Richard Ritterschlag" 7123

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

367 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A089709

HABA Hra "Richard Ritterschlag" 7123
Hra "Richard Ritterschlag"
Číslo výrobku: 7123

Tiše se plíží myš do sýrového hradu, aby kradla z královského sýru. Ale pozor: Královské alarmní zvony nesmějí bít! Opatrně se pokoušíte prostrčit své dřevěné tyčinky dírami sýrového hradu, aniž byste se jich dotkli. Spoluhráči přitom musí být naprosto ticho. Když je nějaký hráč příliš rázný, hned zazní alarmní zvon a herní tah je ukončen.

Podrobnosti:
• Pro 2 - 4 hráče
• + sólo varianta
• Od 5 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hra "Richard Ritterschlag" 7123
367 Kč