HABA Hra Supermini "malý ovocný sad" 4907

HABA Hra Supermini "malý ovocný sad" 4907

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
  • HABA Hra Supermini Zahlendino 4928
  • HABA Hra Supermini "třídění ponožek" 4917

282 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A043929

HABA Hra Supermini "malý ovocný sad" 4907
Hra "malý ovocný sad"
Číslo výrobku: 4907

Hmm, ovoce ze zahrady je dobré. Ale drzý havran je chce ukrást. Sklidíte ovoce, než ho havran odnese? Kooperační hra zaměřená na sbírání pro 1 - 4 děti

Upozornění! Nevhodné pro děti do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hra Supermini "malý ovocný sad" 4907
282 Kč