Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Hra Supermini "třÝděnÝ ponožek" 4917
Momentálně vyprodáno

HABA Hra Supermini "třÝděnÝ ponožek" 4917

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HABA Hra Supermini Zahlendino 4928
  • HABA Hra Supermini pokál ponÝků 4908
  • HABA Hra Supermini "malř ovocnř sad" 4907
  • HABA Hra Supermini "všechna tvá zvÝřata" 4915

126 Kč
125 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A041637

HABA Hra Supermini "třÝděnÝ ponožek" 4917
TřÝděnÝ ponožek
ŰÝslo vřrobku: 4917

Dnes se pere! PřÝšera v prádelně dala všechno dohromady a vznikl velkř chaos. Kdo může dát tento ponožkovř chaos zase do pořádku?

Hra na rychlÚ vyhledávánÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.