❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA Hra Supermini "všechna tvá zvířata" 4915

HABA Hra Supermini "všechna tvá zvířata" 4915

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • HABA Hra Supermini "třídění ponožek" 4917
  • HABA Hra Supermini "malý ovocný sad" 4907
  • HABA Hra Supermini Zahlendino 4928

133 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A043932

HABA Hra Supermini "všechna tvá zvířata" 4915
Všechna tvá zvířata
Číslo výrobku: 4915

Kde se schovávají zajíc, myš, slon a jiná zvířata? Kdo má dobrou paměť a potřebné štěstí v házení kostkou, najde první hledaná zvířata. Soubor her pro 2-4 hráče.

Upozornění! Nevhodné pro děti do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hra Supermini "všechna tvá zvířata" 4915
133 Kč