HABA Hračky na objevování "zvuková zábava" 7628

HABA Hračky na objevování "zvuková zábava" 7628

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

629 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A066847

HABA Hračky na objevování "zvuková zábava" 7628
Hračky na objevování "zvuková zábava"
Číslo výrobku: 7628

Nastražte uši, protože tady je slyšet spousta různých zvuků. Pískání, kapání, zvonění, rachotění ... každá kostka má jiný akustický efekt.

Podrobnosti:
• Obsah: 6 kostek z bukového dřeva na objevování různých akustických efektů
• Rozměry: kostka 4 x 4 x 4 cm
• Od 1 roku


Haba
Od roku 2010 máme certifkát PEFC (číslo certifikátu: PEFC/04-4-0003), což dokazuje, že používáme dřevo z udržitelného lesnictví německých lesů. Bukové a břízové dřevo pochází z lesů, které se nacházejí v okruhu 150 km našeho ústředí v Bad Rodach. Překližky, které dovážíme z Finska a Ruska, získáváme také výhradně z kontrolovaného pěstování. Tím podporujeme udržení ekologické rovnováhy lesů.Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hračky na objevování "zvuková zábava" 7628
629 Kč