Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Hrazdička - duha 301528

HABA Hrazdička - duha 301528

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • HABA Hrazdička Svět smyslů

2.779 Kč
2.190 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 589 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A113092

HABA Hrazdička - duha 301528
Hrazdička - duha
Číslo výrobku: 301528

Polstrovaná deka na které děti budou ležet jako na mráčku. Duha zve ke hraní a objevování. Snímatelné sluníčko chrastí a je vněm umístěna kvičíčí fólie Na jedné straně usmívající se obličej, na druhé straně zrcátko ve kterém se dítě vidí. 3 pruhy duhy a třpytky, které odrážejí světlo.

Podrobnosti:
• Materiál: mráček z veloursu s výplní z polyesteru (pratelné na 30° C), duha z polyesteru, sluníčko z veloursu a zrcátkové fólie, kapky duhy ze zrcátkové fólie.
• Rozměry: Mráček 98 x 80 cm, duha je 55 cm vysoká
• Od 0 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hrazdička - duha 301528
2.779 Kč
2.190 Kč