Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Hrazdička Svět smyslů

HABA Hrazdička Svět smyslů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

3.423 Kč
3.170 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 253 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A028523

HABA Hrazdička Svět smyslů
Hrazdička "Svět smyslů"
Číslo výrobku: 3890

Ještě více pestrého na objevování - tady se probudí všechny smysly!

Děti se mohou prohlížet ve velkém zrcátku. Různé herní prvky podněcují k uchopování. Dři dřevěné kroužky se dají vést podél jedné tyčky. V malých, pestrých polštářích to tajemně šustí a chrastí. Schubertova Ukolébavka způsobí, že malý objevovatel v mezičase také usne. Hrazdička se nepřevrátí. Děti se jí mohou držet i při stání a objevovat hračky.

Lze skombinovat s dekou "svět smyslů" (3889)

Materiál: překližka, 100% polyester, výplň: 100% polyester, zrcátko, kovové nohy.
Rozměry: ca. 77 x 77 cm, výška 55 cm

Od narození.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hrazdička Svět smyslů
3.423 Kč
3.170 Kč