Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

HABA Kapesní projektor - boj se 301424
Momentálně vyprodáno

HABA Kapesní projektor - boj se 301424

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
555 Kč
475 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 80 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A112825

HABA Kapesní projektor - boj se 301424
Kapesní projektor - boj se
Űíslo výrobku: 301424

Tento projektor do kapsy má 3 funkce: tlumené světlo, projektor a klasická baterka Díky otočení přední části projektoru se mění obrázky. (celkem 6 obrázků) Tak děti mohou přeskakovat ze zdi na zed projektorem a promítat různé obrázky. Projektor má něco extra: historku na dobrou noc Skvělá hračka pro každé dítě.

Podrobnosti:
• svítí ve tmě
• Rafinované světelné efekty ve tmě
• 6 obrázků
• Materiál: Umělá hmota
• Rozměry: 15 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.