Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku v Německu dnes není v provozu zákaznická linka. Neváhejte se na nás obrátit opět v úterý. Děkujeme za pochopení.

HABA Kočárek pro panenky

HABA Kočárek pro panenky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • HABA Kočár pro panenky 1624, přírodní
  • HABA Kočárek pro panenky  0949
  • HABA Kočárek na panenky 3740
  • HABA Kočár pro panenky 1625, modro-červený

3.537 Kč
3.072 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 465 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A007441

HABA Kočárek pro panenky
Kočárek pro panenky "Srdíčka"
Číslo výrobku: 0950
Der Klasika v novém designu! Pro všechny malé princezny.
Materiál: břízové dřevo
Rozměr: 50x28x53/57cm

Příslušenství

Cena
971 Kč
Cena
833 Kč
Cena
612 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Kočárek pro panenky
3.537 Kč
3.072 Kč