Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Kolotoč nad postýlku Uppsala 5836
Momentálně vyprodáno

HABA Kolotoč nad postýlku Uppsala 5836

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HABA Kolotoč
  • Kolotoč nad postýlku HABA Květinoví motýlci
  • HABA Kolotoč
  • Kolotoč HABA Cvrlikaví ptáci

763 Kč
669 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 94 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A067040

HABA Kolotoč nad postýlku Uppsala 5836
Haba
Kolotoč nad postýlku Uppsala
Űíslo výrobku: 5836

Moderní design a spousta zábavy stojí za látkovými výrobky z naší nové série Uppsala. Jemná písková, hnědá, modrá a žlutá barva uklidnuje dítě. Hezký lev a slon současně vybízejí ke hře.

Slon a lev se vesele houpou nad postýlkou nebo přebalovacím stolem. Jsou připevněni suchým zipem a můžete je dát dítěti do ruky. Slon píská a lev šustí a na kroužek se dá upevnit zvoneček, který zvoní. Materiál: velour, polyester

Rozměry: ě 25,5 cm, výška ca. 50 cm, hračky do ruky ca. 13 cm vysoké.

Příslušenství

Cena
498 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.