Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Koňská stáj 3919
Momentálně vyprodáno

HABA Koňská stáj 3919

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.271 Kč
1.250 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A040944

HABA Koňská stáj 3919
Koňská stáj
Číslo výrobku: 3919

Krásný domeček pro koníka!

Koník krásně projde dveřmi. Když prší je koník moc spokojený, protože má svou vlastní stáj a na to jak prší se může koukat jen z okna.

Materiál: polyester a smíšená bavlna.
Rozměr: ca. 50 x 53 x 48 cm

POZOR! Nevhodné pro děti mladších 18 měsíců.

Příslušenství

Cena
745 Kč
Cena
1.330 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.