Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Kuličková dráha - Základní balení Sound Race

HABA Kuličková dráha - Základní balení Sound Race

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

3.389 Kč
2.489 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 900 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A165293

HABA Kuličková dráha - Základní balení Sound Race
Objevit, prozkoumat a ještě více.

S mnoha nově vyvinutými díly nabízí kuličková dráha nové generace množství rychlé zábavy. Průhledné rychlostní dráhy z umělé hmoty, rychlostní zatáčky z velmi kvalitního silikonu, skvělé jednotlivé díly jako je startovací rampa nebo kuličkový výtah z masivního bukového dřeva - tak vzniknou nové dráhové konstrukce.

Speed trubky mají díky svorkám trubek nastavitelnou výšku. Sound trychtýř s extra sytým zvukem pro přeřízení kuliček nebo jako koncový prvek.

Podrobnosti:
  • Snadné a variabilní sestavení
  • Materiál: dřevo, umělá hmota
  • Od 4 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
1.899 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Kuličková dráha - Základní balení Sound Race
3.389 Kč
2.489 Kč