Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Látková kniha, listové domečky 1017

HABA Látková kniha, listové domečky 1017

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

817 Kč
735 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 82 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A007483

HABA Látková kniha, listové domečky 1017
Látková kniha "listové domečky"
číslo výrobku: 1017

Kočka a myška si přejí mít svůj domeček. Pomůže jim žabička s hledáním? Nebo to vymyslí šnek? Skvělá látková kniha k přečtení, objevení a uchopení S kočičkou a myškou, manáskami na prst.

Podrobnosti:
• Materiál: bavlna/polyester, výpln z pěnové látky.
• ruční praní Rozměry: 27 x 20cm
• Věk: od 6 měsíců.

Příslušenství

Cena
205 Kč
Cena
205 Kč
Cena
233 Kč
Cena
328 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Látková kniha, listové domečky 1017
817 Kč
735 Kč