HABA Magnetické hraní, číslový labyrint 301473
Momentálně vyprodáno

HABA Magnetické hraní, číslový labyrint 301473

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
599 Kč
491 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 108 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A112888

HABA Magnetické hraní, číslový labyrint 301473
Magnetické hraní, číslový labyrint
číslo výrobku: 301473

Magnetickou hůlkou mohou malí přátelé zvířátek rovnat kuličky dle čísel. Podaří se ti dostat pět bílých kuliček do hnízda?

Podrobnosti:
• Materiál: Lipová překližka, umělá hmota
• Rozměry: ě 23 cm, H 1,5 cm.
• Věk: od 2 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.