Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Mé první hry - malá zahrada

HABA Mé první hry - malá zahrada

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

545 Kč
465 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 80 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A147244

HABA Mé první hry - malá zahrada
Hurá, konečně je jaro! Zahradník Gabriel se těší na svou zahrádku. Tento rok se musí postarat o jahůdky, mrkvičky a tulipány. Kdo má rád květiny, užije si spoustu zábavy.Také krtek Molly mu bude pomáhat. Skvělá zábava pro děti a jejich rodiče. Kooperativní hra.


• hrací materiál ze dřeva a stabilního papíru.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 300955
• Od 2 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 2 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Mé první hry - malá zahrada
545 Kč
465 Kč