Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Mé první hry - Rybaření 4983

HABA Mé první hry - Rybaření 4983

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HABA Moje první hra - barvy a tvary 4652
  • HABA Mé první hry "v noci ve stáji" 4676
  • HABA Moje první hra, ovocná zahrada

508 Kč
429 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 79 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A052290

HABA Mé první hry - Rybaření 4983
Mé první hry - Rybaření
Űíslo výrobku: 4983

Ve volné hře se děti zabývají rybařením, mořem a veselými mořskými obyvateli. Ti čile plavou mezi sebou a nacházejí napínavé věci ke hře. Zpravidla je úlohou dítěte vylovit rybu v barvě odpovídající kostce. Pokud se to podaří, dostane dítě darem od ryby dárek. Kdo je nejlepší rybář a sesbírá jako první všechny hračky?

První rybaření pro děti od 1 - 4 let

Od 2 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Mé první hry - Rybaření 4983
508 Kč
429 Kč