Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Mé první hry "v noci ve stáji" 4676

HABA Mé první hry "v noci ve stáji" 4676

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

255 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A041632

HABA Mé první hry "v noci ve stáji" 4676
V noci ve stáji!
Číslo výrobku: 4676

Dospělá zvířata na statku slaví! Proto musí kohout Hannes dnešní večer přivést všechna mláďata do postele. Ale to není tak snadné, protože jinak je musí také ráno budit. A tak mu občas uteče "kykyryký" a pak jsou zase všichni vzhůru. Můžete pomoci kohoutovi, aby nakonec všechna mláďata spala?
Hra na dobrou noc. S variantou soutěže.

Upozornění! Nevhodné pro děti do 2 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Mé první hry "v noci ve stáji" 4676
255 Kč