Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
HABA Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ se zatáčkou 301220
Momentálně vyprodáno

HABA Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ se zatáčkou 301220

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.095 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A100326

HABA Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ se zatáčkou 301220
Moje prvnÝ kuličková dráha - základnÝ balenÝ se zatáčkou
ŰÝslo vřrobku: 301220

Pošli kuličky, kterÚ jsou hezky barevnÚ, dolů po rampě. Pokud zazvonÝ rolnička, zvládl si prvnÝ etapu A pošli dalšÝ kuličku: do zatáčky, a poslouchej, jestli takÚ ona zazvonÝ na rolničku!

Podrobnosti:
• Obsah: 1 rampa se zoubky, 1 rampa, 3 zatáčky, 1 kulička s efektem, 1 kulička, 1 kostka s rolničkou, 1 konečnř kus s rolničkou, 5 barevnřch spojovacÝch kostek
• Obsah: 14 dÝlků
• Materiál: buk, kov
• Od 18 měsÝců


Haba
Od roku 2010 máme certifkát PEFC (čÝslo certifikátu: PEFC/04-4-0003), což dokazuje, že použÝváme dřevo z udržitelnÚho lesnictvÝ německřch lesů. BukovÚ a břÝzovÚ dřevo pocházÝ z lesů, kterÚ se nacházejÝ v okruhu 150 km našeho ústředÝ v Bad Rodach. Překližky, kterÚ dovážÝme z Finska a Ruska, zÝskáváme takÚ vřhradně z kontrolovanÚho pěstovánÝ. TÝm podporujeme udrženÝ ekologickÚ rovnováhy lesů.

PEC
PEFC je transparentnÝ a samostatnř systÚm což dokazuje, že použÝváme dřevo z udržitelnÚho lesnictvÝ. "lesnictvÝ podporujeme". PEFC je Program pro vzájemnÚ uznávánÝ certifikačnÝch systÚmů), kterř v současnosti zastřešuje 35 členskřch států a 24 národnÝch systÚmů na pěti kontinentech. AktuálnÝ celkovÚ množstvÝ certifikovanÚho lesa systÚmem PEFC překračuje 220 miliónů hektarů a každoročně se zvyšuje.
Produkty ze dřeva nebo z papÝru: kdo zná celÚ poučenÝ, vÝ že podporujeme lesnictvÝ a tak všechny naše použÝvanÚ suroviny pocházejÝ z PEFC. Toto poučenÝ je cerftifikováno a je každř rok znovu kontrolováno. SpotřebitelnÚ mohou břt absolutně jistÝ: dřevěnÚ nebo papÝrovÚ produkty, kterÚ si koupÝte od HABA firmy, jsou z regulovanÚho lesnictvÝ. A tak jde svět dál!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.